دریا سرویس آذر

جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید :

سرویس و تعمیر لوازم خانگی

لوازم خانگی از مهم ترین قطعات خانه هستند ، حتی اگر به خوبی از آنها مراقبت کنید، در مقطعی نیاز به تعمیر خواهند داشت. خواه یخچال، فر، اجاق گاز، ماشین لباسشویی و خشک کن یا لوازم دیگر، مطمئن شوید که از یک تکنسین باتجربه تعمیر لوازم خانگی استفاده می کنید تا کار را بار اول به درستی انجام دهد. دریا سرویس تعمیر و سرویس لوازم خانگی که در تبریز قرار دارد، آماده است تا تا هر وسیله ای را در خانه شما ابتدا عیب یابی و سپس تعمیر کند. در این بخش به بررسی تعمیر سرویس لوازم خانگی می پردازیم.

دریا سرویس و تعمیر سرویس لوازم خانگی

لوازم خانگی نقش مهمی در زندگی روزمره ما دارد. آنها زندگی ما را راحت تر  می کنند. زندگی بدون وسایلی مانند AC، یخچال، ماشین لباسشویی، اجاق مایکروفر، تلویزیون ال ای دی و … بسیار دشوار است. اکنون آنها به همراه زندگی روزمره ما تبدیل شده اند. هنگامی که هر یک از دستگاه ها از کار بیفتد، بر زندگی روزمره ما تأثیر منفی می گذارد، احساس ناراحتی می کنیم. ما تلاش می‌کنیم سطح راحتی شما را برآورده کنیم، به همین دلیل ما راه‌حل‌های تعمیر رایگان درب منزل را برای همه این لوازم خانگی با هزینه مقرون به صرفه ارائه می‌کنیم.

در دریا سرویس، هدف ما ارائه طیف گسترده ای از راه حل های تعمیر کامل برای لوازم آشپزخانه، لوازم خانگی، به مشتریان است. در حال حاضر ما بر راه حل تعمیر لوازم خانگی تمرکز می کنیم و همچنین متعهد هستیم که راه حل های بیشتری برای خدمات درب منزل اضافه کنیم. ما در تلاش هستیم تا با ارائه خدمات فوق العاده و تعمیرات تخصصی تنها با استفاده از قطعات با بالاترین کیفیت موجود به مردم کمک کنیم. در بخش بعدی تعدادی از مواردی که در شرکت ما تعمیر میشوند را شرح خواهیم داد.

سرویس لوازم خانگی,سرویس و تعمیر لوازم خانگی,تعمیر لوازم خانگی,

تعمیر و سرویس لوازم خانگی: یخچال

ما تمام مارک های یخچال را تعمیر می کنیم، تکنسین های تعمیر یخچال دریا سرویس به سرعت و با دقت یخچال شما را عیب یابی و تعمیر می کنند.

تعمیر و سرویس لوازم خانگی: فریزر

مهم است که از فریزر خود به خوبی نگهداری کنید و همیشه فریزر و یخچال خود را بررسی کنید. اگر متوجه شدید که غذایی که درون آن قرار میدهید به درستی سرد نمی شود یا در فریزر منجمد نمی شود. برای تعمیر سریع و حرفه ای فریزر با کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی دریا سرویس تماس بگیرید.

تعمیر و سرویس لوازم خانگی: خشک کن

مهم نیست که شما یک خشک کن گازی یا برقی دارید، می توانید به تکنسین های شرکت ما که بسیار ماهر و دارای مجوز کامل تعمیر خشک کن هستند، اعتماد کنید. به ما اجازه دهید تا برای تعمیر خشک کن شما به منزلتان آمده و کار خود را شروع کنیم، در پایان رضایت شما از تایید کار باعث میشود ما نیز راضی باشیم.

سرویس لوازم خانگی,سرویس و تعمیر لوازم خانگی,تعمیر لوازم خانگی,

تعمیر و سرویس لوازم خانگی: ماشین لباسشویی

چه با یک مدل پیشرفته یا با یک دستگاه قدیمی مشکل داشته باشید، ما می توانیم ماشین لباسشویی شما را دوباره از نو روشن کنیم. تکنسین های متخصص ما در تعمیر ماشین لباسشویی آماده تعمیر در محل  هستند. می توانید با مراجعه به سایت وقت تعمیر ماشین لباسشویی را به صورت آنلاین تعیین کنید و یا به صورت تلفنی با پشتیبانی دریا سرویس در ارتباط باشید.

تعمیر و سرویس لوازم خانگی: فر

وقتی فر شما خراب شد، می توانیم آن را تعمیر کنیم. تعمیر انواع فر اعم از برقی، گازی، توکار را انجام می دهیم. برای هماهنگی خدمات تعمیر فر امروز با ما تماس بگیرید. فقط تکنسین های متخصص لوازم خانگی می توانند اینگونه مشکلات را حل می کنند.

تعمیر و سرویس لوازم خانگی: اجاق گاز

با خدمات تعمیر اجاق گاز از تکنسین دریا سرویس در منطقه خود، وعده های غذایی با کیفیت را روی میز خود برگردانید. تعمیرات انواع اجاق گاز برقی و گازی. ما آماده انجام هر کاری برای جلب رضایت شما هستیم.

تعمیر و سرویس لوازم خانگی: ماشین ظرفشویی

ما می دانیم که چگونه به سرعت تشخیص دهیم که چه مشکلی در لوازم خانگی شما وجود دارد، بنابراین در حین تعمیر، دیگر نگران ماشین لباسشویی و ظرفشویی خود نباشید. بلافاصله با کارشناسان تعمیر ماشین ظرفشویی تماس بگیرید تا مشکلات را برطرف کرده و لوازم خانگی خود را تعمیر کنند.

تعمیر و سرویس لوازم خانگی: سرد کن

اگر به دنبال یک شرکت تعمیرات سرد کن هستید، می توانید به ما اعتماد کنید. کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی ما به صورت محلی در خدمت شما هستند. اگر مشکلی دارید با ما تماس بگیرید.

سرویس لوازم خانگی,سرویس و تعمیر لوازم خانگی,تعمیر لوازم خانگی,

چه مواردی هنگام تعمیر و سرویس لوازم خانگی باید بدانید

تکنسین مورد اعتماد

امنیت و آسایش مشتریان برای ما در اولویت است. بنابراین ما فقط با تکنسین هایی ارتباط داریم که تجربه فنی قوی دارند و همچنین اعتبارنامه هایی را برای تأیید هویت خود به ما ارائه می دهند.

بازار برای خدمات

در شرکت ، ما متعهد هستیم که خدمات بیشتر و مطمئن تری را برای ارائه خدمات یک مرحله ای ارائه دهیم.

قیمت گذاری اولیه

خرید هرگز آسان نیست مگر اینکه قیمت ها از قبل نشان داده شوند. دریا سرویس قبل از سفارش، قیمت های شفاف و اولیه را به شما ارائه می دهد. ما راه حل تعمیر را با هزینه مقرون به صرفه ارائه می دهیم.

تضمین کیفیت

شعار اصلی ما رضایت مشتری است، ما در هر مرحله از فرآیند با شما هستیم، در نتیجه اطمینان حاصل می کنیم که در صورت عدم رضایت کامل از خدمات، کار دوباره انجام می شود.

سرویس و تعمیر لوازم خانگی در تبریز

ما  در دریا سرویس آذر ، وظیفه داریم تا لوازم خانگی شما را در کمترین زمان ممکن تعمیر و راه اندازی کنیم. ما بهترین خدمات مشتری و تعمیر لوازم خانگی را در سراسر تبریز ارائه می دهیم. خانه یا واحد تجاری شما تنها زمانی کامل و راحت است که همه لوازم شما در بهترین شرایط خود باشند یا همانطور که شما می خواهید کار می کنند.

دریا سرویس می تواند تمامی برندها و مدل های لوازم خانگی را از تمامی واحدهای اصلی و تجاری سرویس کند. تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی دارای گواهی نامه معتبر، بسیار با تجربه و آموزش دیده هستند و همیشه آماده انجام کار در هر نوع و مدلی از لوازم خانگی هستند. شرکت ما با قیمت رقابتی، قطعات با کیفیت و آموزش دیده ترین کارکنان، تجربه تعمیر لوازم خانگی را بر خلاف سایرین ارائه می دهد.