دریا سرویس آذر

جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید :

راه اندازی و نصب لوازم خانگی

زمانی که لوازم خانگی مختلف را برای منزل تهیه می کنیم، قبل از هر چیزی باید آنها را به درستی نصب و راه اندازی کنیم. نصب و راه اندازی لوازم‌خانگی کار هرکسی نیست و در این زمینه بهتر است از تکنسین ها و متخصصین کمک بگیرید. به خصوص اگر لوازم خانگی که تهیه کرده اید گارانتی ندارد، به شما توصیه می کنیم که حتما از افراد متخصص برای نصب آن استفاده کنید تا دچار آسیب نشوند، وگرنه در صورتی خرابی و اشتباه امکان تعویض وجود ندارد. بهترین راه این است که راه اندازی و نصب لوازم خانگی را به یک شرکت و یا گروه متخصص در این زمینه بسپارید و برای تعمیرات و سرویس  لوازم‌خانگی نیز،  مجدداً از همان شرکت کمک بگیرید. در ادامه با ما همراه باشید تا با نکات مهم نصب و راه اندازی لوازم خانگی بیشتر آشنا شوید.

نصب و راه اندازی لوازم خانگی

نکات مهم به هنگام راه اندازی و نصب لوازم‌خانگی

نکات مختلفی وجود دارد که متخصصین به هنگام راه اندازی و نصب لوازم‌خانگی آنها را در نظر می گیرند. شما باید قبل از خرید هر نوع لوازم خانگی، ابتدا جای آن را تعیین کنید و ببینید که آیا فضای مورد نظر برای جا دادن آن وسیله را دارید یا خیر. متخصصین نصاب نیز می‌ توانند به شما کمک کنند تا بهترین قسمت ممکن را برای نصب وسیله مورد نظر انتخاب کنید. به هنگام تعیین جا باید باز و بسته شدن در وسیله را نیز در نظر بگیرید. همچنین در هر شرایطی شما نباید لوازم برقی خود را به دیوار بچسبانید و بهتر است تا 10 سانت از دیوار فاصله داشته باشد.

متخصصین و نصاب های لوازم خانگی معمولاً به شما توصیه می‌ کنند که حتماً از سه شاخه ها و پریز های فیوز دار برای لوازم برقی خود استفاده کنید. چراکه سه شاخه های محافظ دار به لوازم برقی شما آسیبی نمی رسانند. باید این را در نظر بگیریم که هر لحظه ممکن است به علت نوسانات ولتاژ، لوازم برقی شما دچار سوختگی شوند. بخصوص در کشور ما ایران که به دلیل کمبود برق بخصوص در فصول گرم سال، با قطعی های متعدد برق مواجه میشویم.

قطع کردن فلکه آب و گاز

یکی دیگر از نکاتی که معمولاً یک متخصص حرفه ای قبل از راه اندازی و نصب لوازم‌خانگی آن را انجام میدهد، قطع کردن فلکه آب و گاز است. به خصوص اگر آنها قصد نصب لوازم آشپزخانه مانند فر، اجاق گاز، ماشین ظرفشویی و یا ماشین لباسشویی را داشته باشند و این کار را برای احتیاط و ایمنی بیشتر انجام میدهند. همچنین شما برای نصب و راه اندازی لوازم خانگی باید جعبه ابزار و لوازم مورد نیاز را داشته باشید. یکی از مزایای کمک گرفتن از نصاب ها و متخصصین حرفه ای این است که آنها تمامی لوازم جانبی که برای نصب نیاز است را در جعبه مخصوص خود به همراه دارند.

نصب و راه اندازی لوازم خانگی در تبریز

یکی از شرکت هایی که با کمک آن می توانید لوازم خانگی مختلف را نصب و راه اندازی کنید شرکت دریا سرویس آذر است. این شرکت با بیش از ۳۰ سال سابقه کار در زمینه نصب و راه اندازی لوازم‌خانگی و حتی تعمیر انواع لوازم خانگی نیاز بسیاری از مشتریان را رفع کرده است. از مزیت های استفاده از خدمات نصب و راه اندازی لوازم خانگی دریا سرویس آذر این است که می توانید نصب و راه اندازی انواع و اقسام لوازم خانگی داخل آشپزخانه، از لباسشویی گرفته تا ماشین ظرفشویی و … را به آنها بسپارید. همچنین این مرکز نصب لوازم خانگی با برندهای مختلف را انجام میدهد. از این برندها میتوان به ال جی، امرسان، پارس خزر، اسنوا، بوش، فیلیپس و… اشاره کرد.
"<brتخصص و مهارت تکنسین ها و متخصصین دریا سرویس آذر در نصب و راه اندازی لوازم‌خانگی بی نظیر است. متخصصین و تکنسین های دریا سرویس آذر با لباس مناسب کار و بدون برجای گذاشتن کوچکترین کثیفی منزل شما را ترک می کنند. در طول نصب و راه اندازی یا تعمیر و سرویس لوازم خانگی شما می توانید هر نوع سوال و نگرانی که دارید را با متخصصین دریا سرویس در میان بگذارید. آنها با صبوری و اطلاعاتی بالایی که دارند به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

تعمیر و سرویس لوازم خانگی در دریا سرویس آذر

کار دریا سرویس آذر تنها به نصب و راه اندازی لوازم خانگی محدود نمی‌ شود. تکنسین‌ها و متخصصین این مرکز خدمات تعمیر لوازم خانگی و سرویس آنها را نیز انجام می دهند. این تکنسین ها با تجربه و کیفیت کاری بسیار بالا و رفتاری محترمانه در خدمت کسانی هستند که قصد تعمیر و سرویس لوازم خانگی خود را دارند. بنابراین میتوانید روی خدمات دریا سرویس آذر حساب باز کنید و تعمیرات خود را به آنها بسپارید. این شرکت در شهر تبریز مستقر است. در صورتی که یکی از لوازم خانگی شما نیاز به تعمیر و سرویس دارید میتوانید روی درخواست تعمیر کلیک کرده تا در سریع ترین زمان، متخصصین خود را برای تعمیر، به محل مورد نظرتان بفرستیم.